. Šťastná duše - O mně

Menu

Uživatel

O mně

Kdo jsem?

Vystudovala jsem střední zdravotní školu obor dětská sestra a před více jak 20 lety jsem začala intenzivně navštěvovat různé semináře a kurzy - opravdu jsem "vymetala" jeden za druhým. Objevovala jsem různé úžasné metody a pomůcky, jak si zkvalitnit život. Ale stále jsem nenacházela to pravé. A tak jsem se přes numerologii, výklad z karet, práci s podvědomím atd. dostala až k jednomu úžasnému člověku a tím je Katarina Kuňová. Tento člověk s úžasnými schopnostmi mne asi nejvíce ovlivnil. Nejdříve jsem jezdila za ní do jejího studia a po té začala navštěvovat přednášky a kurzy. Učila jsem se jak poslouchat tělo a další zákonitosti našeho bytí. Posléze jsem si udělala další kurzy, abych lépe a rychleji mohla odstranit bloky a nekomfort v žití- ať už tělesný, nebo duševní. A protože jsem pracovala s nemocnými lidmi a dětmi, snažila jsem se vypozorovat proč nemoc přišla, nebo proč se lidé necítí dobře duševně. Udělala jsem si kurzy EFT a Matrix Reimprinting a dalších několik..... Myslím, že není důležité, kolik mám certifikátů, ale jestli to co dělám funguje a pomáhá. Někdy dostávám spontánně energii pro klienty. Tato energie přijde sama od sebe a proudí skrze mne. Jsem přesvědčená, že každá nemoc (ať je v jakémkoliv stadiu) jde vyléčit a od každého trápení či duševní bolesti se můžeme osvobodit. 

Pochopila jsem, že za vše, co se nám v životě děje neseme plnou odpovědnost.

Jsme zodpovědní za naše zdraví, za naše vztahy a za všechny situace, které se nám dějí.

Vím, že všichni máme odpovědi na naše otázky v sobě. Můžeme být zdraví, mít pocit šťastnosti a žít plnohodnotný a krásný život.

Jsem praktikem metody EFT-(Techniky emoční svobody) a Matrix Reimprinting, psychosomaterapeut, je mi blízké učení Huna (z kterého vychází učení  Ho´oponopono) , zajímám se o kvantové léčení a především děkuji za další schopnosti které mi byly dány. 

Vyhledávání

Ankety

Věříte tomu, že jste plně zodpovědní za vše co se vám v životě děje?
Počet hlasů: 26

Počítadlo návštěv

TOPlist