Vítám vás na moji nové webové stránce www.stastnaduse.cz. Ta je výsledkem změn mého vnitřního světa. Není týdne, kdy bych na sobě nepracovala. Vždy, když pracujete intenzivně na svých myšlenkách, objeví se vám nové možnosti.  Ke změnám na vnějšku pak musí dojít, jinak by nebyl energetický soulad.

Tento týden je čímsi výjimečný, i když se děje to, co se děje. Ve vzduchu je cítit více lásky a pokory než před rokem. Je cítit hloubka nás. Jsme dál, i když to tak nevypadá. Lidé se mění a šli více do sebe. Jsme na skvělé cestě porazit LŽI ! Hurá !

Život je sám o sobě jistotou, proto se nebojte ještě více ponořit do sebe. Berte změny jako výzvy, strach ze změn je jen iluze. Nebojte se vyměnit nové za staré ! Nebojte se chtít od života maximum. Nebojte se opustit komfortní zóny.  Na tomto světě je pro všechny dostatek.

Žít pravdu a lásku v nás nám dává svobodu a čistotu naší duši. Pokud zvítězí pravda v nás, zvítězí i pravda kolem nás. Nebojte se podívat pravdě do očí. Odpusťte sobě, svým známým, kamarádům, kolegům. Pokud v nás vzplane láska, uvidíme více lásky i kolem sebe.

Kéž by svět pochopil, že vnitřní síla, zdravé a šťastné duše jsou silnější než všechny zbraně na tomto světě. Kéž by převládl náš vnitřní mír a klid. Nechť se tak děje.

S pokorou a láskou ke všem a všemu !