Reference

Se Zdeňkou jsem se seznámil na přednášce s ní samotnou u nás v knihovně. Měl jsem to štěstí, bylo těsně před vyhlášení nouzového stavu v březnu roku 2020. Už samotná přednáška a ochutnávka jejich dovedností přímo na podiu mě tehdy velice zaujala. O něco později jsem se osmělil a Zdeňku kontaktoval. Teď můžu říct, že to byl zlomový moment v mém životě. Zdeňka mě provedla postupně pěti tématy a byla mi nablízku během celé doby působení terapie. Zdeňka je velmi milá a srdečná bytost, vždy jsem se v jejím kontaktu uvolnil a mohl tak proplout do nitra bolesti a strachu. Na konci každého sezení jsem uviděl, že ty strachy byly pouze iluze. To uvědomění mi dodalo žít vlastní život. Je to člověk na pravém místě. Vždy je laskavá a pozitivně naladěná s ochotou naslouchat. Zdeňka je skvělá bytost, doporučuji její sezení.

Martin

Odcházela jsem po konzultaci jako znovuzrozená. Cestou od Vás jsem měla pocit, že můžu létat, usmívala jsem se celý den jako blázen. Z počátku mi vadilo, že jsem se nevykecala úplně ze všeho, z čeho jsem myslela, že se vypovídat potřebuji, ale zpětně mi došlo, že to problém vůbec nebyl. Problém byl, že jsem se z vyššího vědomí dostala znovu do světa racionálního a tolik omezeného myšlení. U Vás a díky Vám jsem znovu našla podnět a energii vrátit se myšlením do „vyšších sfér“ a to v podstatě vyřešilo úplně všechno. Jde to poznat i v běžném životě, kdy jsem byla ze všeho vykolejená a nervózní, protivná. Takže samozřejmě byly protivné děti, manžel … Teď jsem klidná a vyrovnaná já, takže jsou i doma všichni spokojení. Chtělo to odblokovat mysl, což se Vám dokonale povedlo a moc za to děkuji!!!

Tereza

Zdeničko, tvoje terapie mi strašně pomohly zbavit se strachů a obav v životě. Když jsem k tobě přišla poprvé, byla jsem nešťastná ze svého života. Nebylo to lehké na sobě pracovat a posouvat se dál. Vždycky jsi mi dodala energii a podporu, když jsem ji potřebovala. Nebýt tebe, tak už tady nejsem. Děkuji Bohu, že mi tě poslal. Jsi můj Anděl. Velké díky. To se nedá ani napsat, jak moc si tě vážím a obdivuji.

Lucie

Není třeba hledat někde na konci světa, když to nejlepší máme hned na dosah. Jen to nevidíme.

Martin

Zdenču, jsem několikrát navštívila, moc mi pomohla. Pomohla mi najít vlastní cestu, jak v životě dál. A za to jsem jí nesmírně vděčná. Zdeni, děkuji moc! Jsi úžasná bytost!!!

Iva za Brna

Ke Zdeňce jsem přišla, protože mě trápilo, že nemůžu otěhotnět. Před více než třemi lety jsme si s přítelem řekli, že bychom chtěli založit rodinu. Jenže to nešlo, jedinou možností bylo umělé oplodnění. Smířili jsme se s tím a šli do toho. Mám za sebou dva transfery embrya. První transfer skončil mimoděložním těhotenstvím, které bylo ukončeno operací. S miminkem mi vzali i vejcovod. Letos v létě jsem šla na druhý transfer, ale neotěhotněla jsem.

Od mimoděložního těhotenství jsem se necítila dobře, jako bych to nebyla já. Všude jsem viděla těhotné ženy a kočárky. Prošla jsem kolem nich a chtělo se mi brečet a dost často jsem i brečela. Cítila jsem smutek, bolest, závist a byla jsem naštvaná na celý svět, jak je ke mně nespravedlivý. Nic mě netěšilo. A pak ty věčné narážky, kdy už budu těhotná.

Uvědomila jsem si, že potřebuji pomoc někoho nestranného. Uvažovala jsem o psychologovi. Naštěstí mi jedna známá doporučila Zdeňku. A letos 1. září jsem k ní šla. Na první schůzce jsme probírali právě mimoděložní těhotenství.I když jsem přitom dost brečela, tak se mi zároveň neskutečně ulevovalo, protože cílenými otázkami ze mě dokázala dostat vše co jsem v té době cítila a nedokázala říct nahlas.

Doslova mě očistila od bolesti, nespravedlnosti a odpovědnosti, která mě tížila. Odpovědnosti, že jako žena selhávám, když ještě nemám děti. Vyřešily jsme i další věci, které mě tížily. Naučila mě žít si svůj život, neřešit problémy ostatních, nedomýšlet si co by kdyby.

Naučila mě mít se ráda taková jaká jsem. Díky ní vím, že můj život je důležitý, že já jsem důležitá i bez miminka. Když teď potkám těhotnou ženu, tak první myšlenka je, že taky budu čekat miminko a pak jezdit s kočárkem.

Už žádné slzy a bolest. Cítím se klidná a spokojená jako nikdy předtím. Děkuji.

Katka

Vřele doporučuji, paní vás rozebere, probere problém. Do hloubky zjistí, kde je problém a možná náprava. Přehodnotí s Vámi vaši situaci. Jsem s její terapií velmi spokojená. Děkuji.

Hanka

Zkušenost, jakou jsem zažila s terapeutkou Zdeničkou musím hodnotit hodně pozitivně. Odjakživa jsem byla k jakýmkoli spirituálním záležitostem dost skeptická.

Do kostela jsem nechodila a v Boha nevěřila. Říkala jsem si (jako určité procento lidí), že to, co nevidíme, přece nemůže existovat. Není to jak dokázat. Byla jsem sama sebou donucena řešit problémy, které jsem měla a které mě omezovaly v životě. Proto jsem se rozhodla zkusit kvantovou terapii.

I když jsem tomu opravdu moc nevěřila, tak jsem si řekla – když nezkusíš, nepoznáš. U mě se řešily primární témata – smrt blízkého a strach z jízdy autem. Strach z jízdy autem je opravdu banalita. Teď už to můžu tvrdit. Podstoupila jsem několik sezení a můžu říct, že jsem jeden den zasedla za volant a já necítila žádný strach, žádné obavy.

Všechno negativní, co se mi dříve honilo hlavou bylo pryč. Nechápala jsem to. Cítila jsem se tak volná a svobodná. Čistá hlava a větší schopnost soustředit se na jízdu a konečně si ji užít. Jízda autem se pro mě stala uklidňující záležitostí a velmi ráda řídím. Smrt blízkého, ať už jde o zvíře či člověka, tak pro každého je to velká ztráta.

Na nás pak je, jakým způsobem se s tím dokážeme vyrovnat. Já to nesla velmi těžce. Během terapie teklo hodně slz. Počet sezení bylo pochopitelně více, než u jízdy autem. Ale Zdenička mi pomohla. Smrt je součástí života a my bychom ji měli přijmout. Další věc je pochopit, že odešla jen z našeho hmotného světa schránka, kterou už neuvidíme, ale duše nadále žije.

A my se s ní znovu setkáme. Člověk může a nemusí věřit. To je věc každého. Nicméně kvantová terapie pomůže lépe zvládnout situaci. Jistě, člověk vzpomíná na zemřelého a občas si popláče, ale už nemá v sobě takovou tu bolest a depresivní myšlenky. Toto jsou výsledky terapií, které splnily to, co měly.

Důkazem je pouze mé slovo a spokojenost. Zkuste to sami! Nebudete litovat! Ještě jednou chci poděkovat Zdeničce. Děláš svou práci úžasně. Srdcem a s láskou k lidem.

Jana

Se Zdenčou jsem absolvovala několik sezení a pokaždé jsem se setkala s jejím velmi svědomitým a vnímavým přístupem. Její pečlivě kladené otázky mě vedly až ke kořenům příčin mých problémů, a tak jsem mohla lépe uvidět, pochopit a přijmout svoje negativní emoce a situace, které se mi v životě děly, což pro mě bylo opravdu léčivé. Vřele doporučuji terapeutické křeslo Zdenči Markovičové, kde ze sebe můžete bezpečně sejmout všechnu svoji emoční tíhu. Děkuji Zdeni, Barča

Barča

Díky konzultacím se Zdeňkou se mi zlepšily vztahy s dcerou. Lépe zvládám komunikaci s ní. Jednám v klidu, v pohodě, bez emocí. Umím si lépe vyjasnit situaci a postavit se za sebe také v klidu a míru. Mám lepší vztah sama se sebou.

Věrka

Ahoj Zdeničko, moc ti děkuji za tvou pomoc a za uzdravení mé psychiky. Jsem rád, že jsem na tebe narazil a pomohla jsi mi ve chvílích, kdy mi bylo v životě opravdu nejhůře a nevěděl jsem co dělat. Děkuji za uzdravení mé psychiky z panických atak.

Aleš

Kontaktujte mě

8 + 10 =