… příběh o královně Zdeňce

 

Myslela jsem si, že to nikdy nedokážu. Ponurý život v depresi, bez radosti a nenaplnění, s bolavou duší byl pro mě velkou motivací ke změně. A já to dokázala! Stala jsem se královnou svého života! Dokázala jsem se vymanit z nepříjemných stavů. Roky jsem na sobě usilovně pracovala.

Teď už nemusím bojovat s každou myšlenkou a emocí. Jsem v souladu sama se sebou a plynu si životem. Převzala jsem nad svým životem moc a zodpovědnost, tvořím. Zbavila jsem se různých druhů závislostí. Dělám práci, která má smysl. Žiju v pravdě a v souladu sama se sebou.

Život má mnohem hlubší význam než si myslíme. Žít pravdu je pro člověka důležité, protože pravda osvobozuje naši duši.

 

Mým prvním velkým povoláním byla práce pro stát, konkrétně pro Armádu České republiky. Prošla jsem si různými funkcemi na různých vojenských útvarech. Ze začátku se mi práce líbila, a myslela jsem si, že je navždy. Časem mi dal život jasně na pocitech najevo, že práce v ozbrojené složce není ta správná. Práce se mnou již vnitřně nerezonovala, takže bylo nutné podstoupit změny a zbytečně se netrápit.

Jsem absolventkou magisterského programu Univerzity obrany. Mám za sebou dvě zahraniční mise na území bývalé Jugoslávie a jsem vojákem v záloze do svých 60 let. „Ve zbrani“ jsem pracovala 17 let. 

Můj odchod předcházelo duševní onemocnění a nepříjemné stavy.

 

Po první zahraniční misi, po návratu a s odstupem času, se mi začaly objevovat úzkosti.  Bezdůvodně jsem plakala. Čas odkryl několik spouštěčů. Od roku 2003 do roku 2013 (deset let) jsem se ambulantně léčila na psychiatrii. Psychika umí pěkně s člověkem zacloumat. Pocity a myšlenky umí paralyzovat i tělo.

Když je nemocná duše, je nemocné i tělo. Při velice palčivých myšlenkách, můžete mít pocit, že vaše tělo hoří. Při duševním onemocnění jste utopeni sami v sobě. Bojujete s každou myšlenkou i pocitem.

Když je vaše duše bolavá, každý den je pro vás utrpením. Když je vaše duše bolavá, každý den je pro vás utrpením.

 

Celých deset let jsem užívala psychofarmaka. Během léčby jsem hledala i psychologickou pomoc. Nebylo možné pomoci si sama. Navštívila jsem několik psychologů v Olomouci. Měla jsem pocit, že mi nikdo nerozumí.  Stále jsem se cítila, že jsem obětí svých pocitů. Nemocná duše potřebuje duchovní přístup, ne racionální přístup.

Pokud chcete uzdravit svoji duši, musíte jít „do sebe“ a do svých myšlenkových procesů. Musíte hledat příčiny vašeho stavu a spolupracovat nejlépe s někým, kdo pracuje s energiemi a má duchovní přístup.

Někdy musíte spadnout na úplné dno svých psychických sil, abyste si uvědomili, že takhle už nemůžete dál. Cítila jsem, že pokud neudělám příslušné kroky, můžu být ohrožena na životě.

Koncem září roku 2014 jsem opustila řady vojáků z povolání
a dosud jsem nezalitovala.

 

Po ukončení služebního poměru jsem se přestěhovala na 18 měsíců do Vídně. Fyzická práce byla pro mě jakousi terapií. Poté se okolnosti a události seběhly tak, že jsem se ocitla zpátky doma, v České republice.

Začala jsem se věnovat osobnímu rozvoji, četla knížky a navštěvovat různé kurzy k tomuto oboru. Vyřídila jsem si živnostenský list a začala se soukromou výukou anglického jazyka. Mými kurzy prošlo mnoho dětí, studentů a dospělých. Doučovala jsem rovněž matematiku, německý jazyk a český jazyk. 

Výuka mě baví a naplňuje.

 

Myšlenky a aha momenty, které jsem se naučila během mé cesty osobním rozvojem si můžete podrobněji přečíst v mé elektronické knize.  Mám za sebou desítky, možná i stovky konzultací, různých regresních terapií, cvičení, praxí, meditací a rituálů. Bez nich bych nikdy nebyla tím, kým jsem.

Vyplatilo se mi investovat čas i peníze. Štěstí za vámi nepřijde, pokud se nepodíváte pravdě do očí a neodkryjete pravdy zaryté hluboko ve vás. Lidé čekají než se na ně usměje štěstí i klidně celý život a mnohdy se ho nedočkají vůbec. Nevědí ale, že oni sami si ve štěstí brání svými myšlenkami

Můj dědeček mi je celý život velkou oporou a životním průvodcem.

 

V dětství jsem s ním trávila hodně času. Sbírali jsme společně bylinky, vyráběli mastičky a čaje. Na základní škole mi daroval tuhle knihu a napsal (v podstatě předpověděl) moje lidové léčitelství. Tehdy bych vůbec netušila, že budu v takovém rozsahu pomáhat lidem. V roce 2020 pod mým vedením proběhlo 280 konzultací.

Mezi mé klienty patří ženy i muži, studenti, dospívají i dospělí různých věkových kategorií, lidé s různým vzděláním a povoláním. Jejich posuny a změny mi dělají velkou radost. Už i oni ví, že má význam hovořit o duši. Má cenu najít odvahu a jít do sebe. Ta cesta stojí za to. Z celého srdce přeji všem jen to nejlepší.

Má cesta ke šťastné duši

 

Prošla jsem si dost nepříjemným obdobím s nemocnou duší. 10 let jsem se léčila na psychiatrii.

Dlouho jsem hledala pomoc. Nakonec jsem si uvědomila, že si musím pomoct sama. Na mé stavy byla psychologie krátká. Negativní emoce jako úzkosti a zoufalství nejsou o logice. Můj život je o mně a o mých pocitech. Teď už sedím v křesle terapeuta a pomáhám lidem.

Baví mě dělat svět lepším. Součástí lepšího světa jsou šťastné duše. Každý člověk má duši, proto má cenu o ní hovořit. Na emocích záleží. Jsou našim ukazatelem. Život mi nadělil osobní zkušenost s duševním onemocněním a také všechny předpoklady k tomu, abych porozuměla lidské duši a uměla ji vyléčit. Moje schopnost je k využití pro všechny.

Objednejte se na konzultaci/terapii

 

 

9 + 11 =